Green Fiber у Pivijay
46 товарів
Спонж Спліттер HOME S6 двосторонній для очищення та поглинання, блакитний
Green Fiber
Green Fiber (Грін Файбер) у Pivijay — мікрофібра для прибирання без хімії
Green Fiber — серія серветок та аксесуарів із мікрофібри (файбера) для прибирання дому, автомобіля, догляду за склом і тілом. У каталозі у Pivijay — 46 позицій за ціною від 14 700 $. Густе мікроволокно збирає пил, жир і бруд самою лише водою, без побутової хімії, і годиться для скла, фар, кухні, ванної та делікатних поверхонь. Замовлення оформлюється на офіційному сайті Greenway за партнерським посиланням — до вас приходить оригінал безпосередньо від виробника.
Місто налічує близько 33 493 жителів. Доставка та пункти видачі доступні у вашому місті, за цінами виробника.
Зі чого складається лінійка Green Fiber
Лінійка поділена за призначенням: HOME — файбери для дому (скло, дзеркала, меблі, кухня), AUTO — для автомобіля (кузов, салон, скло, фари), CARE — мочалки та спонжі для догляду за тілом. Усередині кожної серії файбери відрізняються структурою волокна та кольором-маркуванням, щоб не переплутати серветки для різних зон. Доступні поштучні вироби й готові набори, наприклад для скла та фар AUTO SET Glass & Headlights.
Чому файбер кращий за просту ганчірку
Волокно мікрофібри дуже тонке, які зчищають пил і жир, а не розмазують їх по поверхні. Досить намочити файбер водою — це прибирання без хімії, без слідів і без алергенів на поверхнях. Кожен файбер переживає сотні прань, тому з огляду на термін служби виходить дешевше за одноразові серветки та паперові рушники. Для дому, авто та догляду за тілом використовують різні серії, щоб не порушити гігієну.
За що цінують Green Fiber від Greenway
Green Fiber — власна розробка Greenway зі міцним мікроволокном і чітким кольоровим кодуванням за зонами прибирання. Ціна — з партнерською знижкою від 20% одразу після безкоштовної реєстрації. Доставка курʼєром і поштою там, де працює Greenway, а в містах із Greenway Маркетом є безкоштовний самовивіз.
Питання та відповіді
Чим прати файбер Green Fiber?
Чи можна прибирати файбером без хімії?
Чим відрізняються серії HOME, AUTO і CARE?
Чи можна забрати замовлення у Pivijay?
Чи оригінальна продукція Green Fiber?
Як оформити замовлення Greenway у Pivijay
Простий шлях від вибору товару до його отримання — з партнерською знижкою та самовивозом із Greenway Market.
Оберіть товар у каталозі та відкрийте його сторінку
Натисніть «Купити на офіційному сайті»
Оформіть замовлення на сайті Greenway та оберіть доставку
Сплатіть зручним способом та отримайте товар

