Green Fiber. Mop Malyn
9 proizvodaUniverzalni mop sa dva dodatka AQUAmatic MOP za čišćenje kuće
Green Fiber. MopUniverzalni mop s dve navlake AQUAmatic MOP za čišćenje kuće
Green Fiber. Mop
Nastavak od mikrovlakana za mop sa prskalicom AQUAmatic AERO, sivi
Green Fiber. MopGreen Fiber DUO Set četki za čišćenje teško dostupnih mesta
Green Fiber. MopGreen Fiber. Mop Malyn — brisači i navlake za pranje poda
Green Fiber. Mop je linija brisača, navlaka i kofa Greenway za vlažno čišćenje podova od mikrofibera. U katalogu Malyn — 9 pozicija po ceni od 505 ₴. Navlake od mikrovlakna peru pod samo vodom, bez hemije i bez tragova, a konstrukcije sa ceđenjem i prskalicom ubrzavaju čišćenje. Kupovina se obavlja direktno kod proizvođača preko partnerskog linka — garantovan vam je original.
Grad ima oko 27 068 stanovnika. Dostava i mesta za preuzimanje dostupni su u vašem gradu, po cenama proizvođača.
Od čega se sastoji linija Green Fiber. Mop
U liniju spadaju univerzalni brisač Green Fiber MOP sa dve navlake, brisač sa ceđenjem Green Fiber TWIST, brisač sa prskalicom Green Fiber AERO, kao i zamenske navlake od mikrofibera i sklopiva kofa Green Fiber OPTIMA. Možete sastaviti komplet prema svom tipu čišćenja ili dokupiti samo navlaku umesto istrošene.
Kako izabrati brisač za svoje čišćenje
Za svakodnevno čišćenje bira se univerzalni MOP sa dve navlake. Ako vam je važno da ne kvasite ruke — posegnite za TWIST sa mehanizmom za ceđenje. Za hitro čišćenje bez kofe odgovara AERO sa ugrađenom prskalicom: navlažite deo i obrišite. Mikrofiber navlake peru pod vodom, bez hemije, i peru se za ponovnu upotrebu.
Zašto Green Fiber. Mop od Greenway-a
Brisači Green Fiber upotrebljavaju isti firmeni mikrofiber kao i maramice Greenway, tako da peru pod bez tragova i bez hemije. U cenu je uračunat partnerski popust od 20% nakon besplatne registracije. Dostava u svim zemljama gde Greenway posluje, a u gradovima sa Greenway Marketom moguće je besplatno preuzeti porudžbinu lično.
Česta pitanja
Čime brisač Green Fiber pere pod bez hemije?
Po čemu se razlikuju MOP, TWIST i AERO?
Može li se zamenska navlaka kupiti zasebno?
Mogu li da preuzmem porudžbinu u gradu Malyn?
Da li je proizvodnja Green Fiber. Mop originalna?
Kako napraviti porudžbinu Greenway Malyn
Jednostavan put od izbora proizvoda do prijema — sa partnerskim popustom i preuzimanjem iz Greenway Market-a.
Izaberite proizvod u katalogu i otvorite njegovu stranicu
Kliknite na „Kupi na zvaničnom sajtu“
Napravite porudžbinu na Greenway sajtu i izaberite dostavu
Platite na željeni način i preuzmite proizvod