Green Fiber. Mop Barranquilla
7 termékAQUAmatic MOP Universal mop with two attachments for house cleaning
Green Fiber. Mop
Microfiber Attachment for Green Fiber AERO Spray Mop, green
Green Fiber. MopMikroszálas felmosóbetét az AQUAmatic AERO permetező mophoz, szürke
Green Fiber. MopGreen Fiber. Mop Barranquilla városában — felmosók és fejek a padló mosásához
A Green Fiber. Mop a Greenway mikroszálas felmosóit, fejeit és vödreit foglalja össze a nedves padlótakarításhoz. A katalógusban Barranquilla városában 7 tétel szerepel 69 700 $-tól. A mikroszálas fejek csak vízzel tisztítják a padlót, kémia és foltcsíkok nélkül, a facsaró- és porlasztófunkció pedig lerövidíti a munkát. A megrendelést partneri linken keresztül, egyenesen a gyártónál adod le — így biztosan az eredeti jut hozzád.
A városban körülbelül 1 380 437 lakos él. A kézbesítés és az átvételi pontok elérhetők a városában, gyári áron.
Mit tartalmaz a Green Fiber. Mop termékcsalád
A kínálat része a két fejjel szállított univerzális Green Fiber MOP felmosó, a facsarós Green Fiber TWIST felmosó, a porlasztós Green Fiber AERO felmosó, továbbá a cserélhető mikroszálas fejek és a Green Fiber OPTIMA összecsukható vödör. Mindegyik elem a maga funkciójára készült, az alapos takarítástól a gyors átnedvesítésig. Összerakhatsz egy készletet a megszokott takarítási módodhoz, vagy önállóan beszerezheted a fejet a régi cseréjére.
Hogyan találd meg a megfelelő felmosót
A napi takarításhoz a két fejjel ellátott univerzális MOP való. Ha fontos, hogy ne kelljen vizezni a kezed — a facsaró mechanizmussal ellátott TWIST a megoldás. A gyors, vödör nélküli munkához praktikus a beépített porlasztós AERO: befújod a részt, majd áthúzod. A mikroszálas fejek vízzel mosnak padlót, kémia nélkül, és kimoshatók és újra használhatók.
Miért érdemes a Green Fiber. Mopot választani
A Green Fiber felmosók a Greenway kendőivel azonos jellegzetes mikroszálra épülnek, így maszatok és tisztítószer nélkül tisztítják a padlót. A fejek moshatóak és tartósak. Az ingyenes regisztrációval 20%-tól induló partneri kedvezmény jár az árból. Futáros és postai szállítás is választható ott, ahol a Greenway működik, ahol Greenway Market van, ott a személyes átvétel ingyenes.
GYIK
Hogyan mos padlót a Green Fiber felmosó vegyszer nélkül?
Miben különbözik a MOP, a TWIST és az AERO?
Megvásárolható a cserefej külön?
Átvehetem a rendelést Budapesten?
Eredeti a Green Fiber. Mop termék?
Hogyan add le a rendelést Greenway Barranquilla
Egyszerű út a termék kiválasztásától az átvételig — partnerkedvezménnyel és átvétellel a Greenway Marketből.
Válassz egy terméket a katalógusban, és nyisd meg az oldalát
Kattints a „Vásárlás a hivatalos weboldalon” gombra
Add le a rendelést a Greenway oldalán, és válassz szállítást
Fizess a számodra megfelelő módon, és vedd át a terméket